Salzburg Open • Kugelrund • 9-Ball • 26.10.2019
Finalrunde
SE32   1/8 Finale   1/4 Finale   1/2 Finale   Finale
Race to 7   Race to 7   Race to 7   Race to 7   Race to 7
Winner Break     Winner Break     Winner Break     Winner Break     Winner Break  
    Beginn 10:00                                          
F-1 POMBERGER Patrick [LIE] 4                                        
MÜLLER Paul [DEU] 7       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-17 MÜLLER Paul [DEU] 1                              
    Beginn 10:00     KONIAR Jakub [SVK] 7                              
F-2 KONIAR Jakub [SVK] 7     Verlierer=9                                  
GASPAROVIC Dario [DEU] 2                 Beginn 12:40                      
  Verlierer=17                 F-25 KONIAR Jakub [SVK] 7                    
    Beginn 10:00               HYBLER Roman [DEU] 3                    
F-3 HYBLER Roman [DEU] 7               Verlierer=5                        
MAY Thomas [DEU] 0       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-18 HYBLER Roman [DEU] 7                              
    Beginn 10:00     ZOBREKIS Klaus [DEU] 4                              
F-4 ZOBREKIS Klaus [DEU] 7     Verlierer=9                                  
PÖSCHL Thomas [DEU] 5                           Beginn 14:00            
  Verlierer=17                           F-29 KONIAR Jakub [SVK] 6          
    Beginn 10:00                         SARIS Ivar [NLD] 7          
F-5 SALLMAYER Nico [AUT] 5                         Verlierer=3              
STÖHR Alexander [DEU] 7       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-19 STÖHR Alexander [DEU] 2                              
    Beginn 10:00     SARIS Ivar [NLD] 7                              
F-6 SARIS Ivar [NLD] 7     Verlierer=9                                  
STEUDTE Billy [DEU] 1                 Beginn 12:40                      
                    F-26 SARIS Ivar [NLD] 7                    
    Beginn 10:00               STOLKA Harald [DEU] 5                    
F-7 STOLKA Harald [DEU] 7               Verlierer=5                        
NECIMER Christian [AUT] 1       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-20 STOLKA Harald [DEU] 7                              
    Beginn 10:00     SOMMEREGGER Rene [AUT] 3                         Sieger:    
F-8 SOMMEREGGER Rene [AUT] 7     Verlierer=9                             SARIS Ivar [NLD]  
ZEILERMAYR Hermann [AUT] 5                                     Beginn 15:20  
  Verlierer=17                                     F-31 SARIS Ivar [NLD] 7
    Beginn 10:00                                   AARTS Ivo [NLD] 3
F-9 HASTEDT Anton [DEU] 3                                   Verlierer=2    
HUBER Richard [AUT] 7       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-21 HUBER Richard [AUT] 1                              
    Beginn 10:00     HOISS Tobias [DEU] 7                              
F-10 KULOYANTS Valery [DEU] 2     Verlierer=9                                  
HOISS Tobias [DEU] 7                 Beginn 12:40                      
  Verlierer=17                 F-27 HOISS Tobias [DEU] 4                    
    Beginn 10:00               AARTS Ivo [NLD] 7                    
F-11 KOSTA Marcel [DEU] 5               Verlierer=5                        
AARTS Ivo [NLD] 7       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-22 AARTS Ivo [NLD] 7                              
    Beginn 10:00     HABO Alex [HUN] 1                              
F-12 HABO Alex [HUN] 7     Verlierer=9                                  
SPINAS Miro [CHE] 5                           Beginn 14:00            
  Verlierer=17                           F-30 AARTS Ivo [NLD] 7          
    Beginn 10:00                         GAVENČIAK Michal [CZE] 4          
F-13 NETSCHER Juri [DEU] 7                         Verlierer=3              
KERLER Herbert [DEU] 5       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-23 NETSCHER Juri [DEU] 0                              
    Beginn 10:00     GAVENČIAK Michal [CZE] 7                              
F-14 GAVENČIAK Michal [CZE] 7     Verlierer=9                                  
PIELER Gergely [HUN] 1                 Beginn 12:40                      
  Verlierer=17                 F-28 GAVENČIAK Michal [CZE] 7                    
    Beginn 10:00               KAPELLER Manuel [AUT] 5                    
F-15 EHLERS Nico [DEU] 3               Verlierer=5                        
KAPELLER Manuel [AUT] 7       Beginn 11:20                                
  Verlierer=17       F-24 KAPELLER Manuel [AUT] 7                              
    Beginn 10:00     KIRACTI Matthias [AUT] 4                              
F-16 KIRACTI Matthias [AUT] 7     Verlierer=9                                  
HUBER Stefan [AUT] 2                                        
  Verlierer=17